ПЕРШИЙ ЗАХІД ВІДБУВСЯ, І НЕ ЗАВАДИЛИ ЙОМУ НІ СЛИЗОТА НА ДОРОГАХ, НІ ДОВГА ВРАНІШНЯ ПОВІТРЯНА ТРИВОГА.

Робота почалася із зібрання лідерів Брусилівської громади, соціальних працівників та психологів. Це люди, з якими спілкується більшість наших громадян. Отже, їм першим треба пояснити, яке значення має психологічне (ментальне) здоров’я кожної людини, особливо зараз, коли українців торкнулася одна біда на всіх – війна.

Проведений тренінг показав: є люди байдужі до всього, але більшість – живі та активні. Ось з ким приємно і важливо спілкуватися. Вони ніколи не будуть стояти осторонь чужого горя, отже ми працюємо заради них і тих людей, яким вони потім допоможуть.

Дякуємо вам, активні, небайдужі, завжди готові встати і піти назустріч труднощам!!!

Автор статті не несе відповідальності за ваш психологічний стан в даний момент та за те, що ви можете вважати себе тим "байдужим".