Спортивно-масовий захід  «РУХ – ЦЕ ЗДОРОВО»

Спортивно-масовий захід «РУХ – ЦЕ ЗДОРОВО»

15 червня 2023 року в селі Ставище пройшов спортивно-масовий захід під девізом «РУХ – ЦЕ ЗДОРОВО». В програму входили: естафети «Козацький гарт», мініфутбол юнаків 2008-2009 р.н. та показові виступи з техніки спортивного туризму.

ДО УВАГИ  ГРОМАДЯН!

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

Брусилівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області нагадує платникам податків, що наявність боргових зобов’язань щодо податків і зборів тягне за собою нарахування пені та штрафних санкцій.

УВАГА НЕБЕЗПЕЧНА ХАРЧОВА ПРОДУКЦІЯ!

З метою попередження виникнення негативних наслідків на здоров’я людей та довкілля, у зв’язку з техногенною катастрофою, пов’язаною із підривом дамби Каховської гідроелектростанції, що призвело до значної загибелі водних біоресурсів, спеціалістами Житомирського районного управління ГУ ДПСС в Житомирській області посилюються заходи державного нагляду (контролю) за обігом риби та продуктів з неї. Додатково проводиться відповідна роз’яснювальна робота серед населення та операторів ринку харчових продуктів на території Брусилівської ОТГ.

Науково-практична конференція

8-9 червня 2023 року соціальний менеджер КУ "Центр надання соціальних послуг" Брусилівської селищної ради прийняла участь у Науково-практичній конференції за результатами проєкту "Спокій": "Теорія та практика психологічної допомоги військовим ТрО та членам їхніх сімей". Проєкт реалізовано за підтримки Посольства США в Україні. Виконавець проєкту: ГО "Майстерня добра" у співпраці з профільними соціальними інституціями, дотичними до проблематики психоедукаційної діяльності, зокрема з ЧНУ імені Петра Могили.

Будівельники та продавці будматеріалів можуть долучатися до єВідновлення й пропонувати послуги

Будівельні магазини та компанії, які надають послуги з ремонтних робіт, можуть стати учасниками державної програми єВідновлення. Щоб долучитися, необхідно подати заяву на порталі Дія.