8-9 червня 2023 року соціальний менеджер КУ "Центр надання соціальних послуг" Брусилівської селищної ради прийняла участь у Науково-практичній конференції за результатами проєкту "Спокій": "Теорія та практика психологічної допомоги військовим ТрО та членам їхніх сімей". Проєкт реалізовано за підтримки Посольства США в Україні. Виконавець проєкту: ГО "Майстерня добра" у співпраці з профільними соціальними інституціями, дотичними до проблематики психоедукаційної діяльності, зокрема з ЧНУ імені Петра Могили.

Висловлюємо щиру подяку Проект "Спокій" ГО "Майстерня добра" @Миколаївський міський центр підтримки ветеранів війни за унікальний досвід та плідну співпрацю!

Фото без описуФото без опису

Анна САВИЦЬКА, соціальний менеджер КУ "Центр надання соціальних послуг" Брусилівської селищної ради