До відома жителів громади!

У сучасних реаліях все більше людей відчувають віддаленість від свого звичного оточення, родини та дому, що створює великий стрес та навантаження на їхню психіку. З огляду на те, що Житомир та область стали прийомним центром для біженців зі сходу та півдня України, важливо мати місце, куди людина може звернутися для отримання своєчасної психологічної допомоги та підтримки, щоб відновити свій спокій.

Благодійний концерт «З Україною в серці!» - в Осівцях

21 травня в Осівцях відбувся благодійний  концерт «З Україною в серці». Висловлюємо щиру подяку всім учасникам концерту: народному вокальному колективу «Чарівниця», Ларисі Філоненко, Олександру Бондару, Ірині та Анастасії Угніч, молодіжному колективу Брусилівського селищного будинку культури під керівництвом Валентина Коваля, Ользі Скуратівській, хореографічному  колективу «Юність» Брусилівського ліцею ім. Г.О.Готовчиця та його керівнику Надії Зайченко, Владиславу Химченку, учням Осівецької гімназії. Також дякуємо за сприяння в організації концерту Ніні Новохатній.

Профілактика  в дії

17 травня,  міжнародний  день  боротьби  з  високим  тиском, фахівці  Брусилівського  відділення  Житомирського  районного  відділу  ДУ «ЖОЦКПХ  МОЗУ», в складі  бригади  ЦПМСД  прийняли  участь  в  акції  для  населення в с. Скочище   - «Дізнайся  про свій  тиск!».

Допомога від благодійників

КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради налагодила співпрацю з головою Житомирської обласної організації Громадська організація «Всеукраїнська організація людей з інвалідністю України» Наталією Ципліцькою. Днями десять осіб з інвалідністю (ліжкохворі) отримали від організації гуманітарну допомогу у вигляді продуктового набору. Також сформавано запит для отримання благодійної допомоги для осіб з інвалідністю І групи.