17 травня,  міжнародний  день  боротьби  з  високим  тиском, фахівці  Брусилівського  відділення  Житомирського  районного  відділу  ДУ «ЖОЦКПХ  МОЗУ», в складі  бригади  ЦПМСД  прийняли  участь  в  акції  для  населення в с. Скочище   - «Дізнайся  про свій  тиск!».

В адміністративному   приміщенні  с.  Скочище    працювали  медичні  працівники,  всі  охочі  мали  змогу   виміряти  свій  артеріальний  тиск і  пульс   та  дізнатися їх  показники.

При  відхиленнях   від  норми   сімейним  лікарем    Долинівської  АЗПСМ  надано  консультації  та  медичні  поради.

Люди  активно   відгукнулися   на  пропозицію  зробити  щеплення  від COVID-19.

Крім  того,  проведено  бесіди  по  профілактиці  інфекційних  захворювань   та  важливості  імунізації   та  ведення  здорового  способу  життя.

Роздано  також  листівки  та  буклети.

Валентина  ШУЛЯРЕНКО, завідувач  Брусилівського  відділення