У сучасних реаліях все більше людей відчувають віддаленість від свого звичного оточення, родини та дому, що створює великий стрес та навантаження на їхню психіку. З огляду на те, що Житомир та область стали прийомним центром для біженців зі сходу та півдня України, важливо мати місце, куди людина може звернутися для отримання своєчасної психологічної допомоги та підтримки, щоб відновити свій спокій.

Проєкт команди волонтерів #Поруч пропонує надання безкоштовної психо-соціальної допомоги:

 - внутрішньо переміщеним особам;

- військовим, які зіткнулися з посттравматичним стресовим розладом;

- біженцям з тимчасово окупованих територій;

- та іншим людям які потрапили у складні життєві обставини;

- залежним людям (алкоголь, наркотики, ігрова залежність) та їх родинам і близьким.

Проект реалізується за ініціативи і підтримки громадської організації «Роблю Житомир Здоровим» та Житомирської філії громадської спілки «Міжнародна Антинаркотична Асоціація». Дипломовані практикуючі психологи та психотерапевти, що співпрацюють, готові надавати безкоштовні консультації та проводити сеанси із людьми, які опинилися у скрутному життєвому становищі. Проєкт передбачає надання допомоги як можна більшій кількості людей, що її потребують. Проект пропонує консультації та підтримку людям, які стикаються з різними життєвими проблемами, включаючи наслідки війни, вимушене переміщення, стрес, тривогу, депресію, сімейні конфлікти, відносини з дітьми, втрату близьких, боротьбу зі зловживанням наркотиками та алкоголем, травми та інші психологічні проблеми.

Посилання на сторінку цього проекту https://netnarkotik.com.ua/uk/proekt-poruch-zhitomir/.Анна САВИЦЬКА, соціальний менеджер КУ "Центр надання соціальних послуг" Брусилівської селищної ради