На минулому тижні пройшов 31-й Чемпіонат з пішохідного туризму серед працівників освіти.

Участь у Чемпіонаті взяли 10 команд працівників освіти загальної середньої та позашкільної освіти із територіальних громад Житомирщини.

Захід проходив протягом трьох днів (19-21 травня) поблизу села Дениші Тетерівської територіальної громади.

Змагалися на трьох дистанціях:

- «Смуга перешкод» з техніки пішохідного туризму (особисто-командна);

- змагання з техніки водного туризму;

- спортивне орієнтування.

За загальною кількістю балів визначали команди-переможці Чемпіонату:

I місце - команда міста Звягеля,

II місце - команда Студеницького ліцею Глибочицької сільської ради,

III місце - команда Брусилівської селищної ТГ.

Наші спортсмени проявили себе також і в інших дисциплінах, а саме:

Заєць Андрій – зайняв ІІ місце в особистому забігу з техніки пішохідного туризму;

Команда, в яку входили, Заєць Андрій та Заєць Надія – зайняла ІІ місце в змаганнях з техніки водного туризму.

Вітаємо наших переможців. Дякуємо організаторам за неймовірні емоції та гарний настрій.