Карта послуг та база організацій із запобігання та реагування на гендерно зумовлене насильство допомоги для жінок і дівчат

Карта послуг та база організацій із запобігання та реагування на гендерно зумовлене насильство, психологічної, юридичної, соціальної, гуманітарної допомоги для жінок і дівчат Київського, Житомирського, Чернігівського, Сумського, Львівського, Чернівецького, Одеського та Запорізького регіонів.

Семінар працівників культури

На черговому семінарі працівників культури, який відбувся 17 березня,  розглянуто питання: про організацію виставки рушників вишивальниць Брусилівської громади в Житомирі, про підготовку до благодійного концерту у смт Брусилів, про проведення онлайн-екскурсій краєзнавчими світлицями Брусилівщини, про проведення благоустрою територій установ та закладів культури.

ПІДПРИЄМЦІ ТА  АКТИВНА  МОЛОДЬ  МОЖУТЬ  ОТРИМАТИ  ФІНАНСОВУ  ДОПОМОГУ  НА  «ВЛАСНУ СПРАВУ»

ПІДПРИЄМЦІ ТА АКТИВНА МОЛОДЬ МОЖУТЬ ОТРИМАТИ ФІНАНСОВУ ДОПОМОГУ НА «ВЛАСНУ СПРАВУ»

З метою розвитку та підтримки малого та середнього підприємництва Брусилівської громади повідомляємо щодо чинних грантових програм від держави та інших донорських організацій, завдяки яким підприємці та прогресивна молодь можуть отримати фінансову допомогу. Грант – це підтримка держави або іншого донора на реалізацію проєкту. Проєкт – це певні дії, які реалізовуються командою і спрямовані на досягання результатів і мети, яку визначила команда(суб’єкт господарювання).

Комунікаційна платформа «Освіта Житомирщини: рік Незламності»

15 березня у Житомирському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти проведено комунікаційну платформу «Освіта Житомирщини: рік Незламності».У заході взяли участь начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко спільно із заступником Юрієм Денисовцем, заступник голови обласної ради Володимир Ширма, директор Департаменту освіти і науки ОВА Наталія Осипович, представники ГУНП та ДСНС у Житомирській області та освітяни Житомирщини.

ВАКЦИНАЦІЇ  ДОПОМАГАТИМЕ  АВТОБУС

ВАКЦИНАЦІЇ ДОПОМАГАТИМЕ АВТОБУС

Вже зовсім скоро у  різні села та селища об’єднаних територіальних громад  Житомирської області приїздитимуть мобільні  бригади з вакцинації – аби проводити на місцях щеплення населення від інфекційних захворювань.  Доставка цих бригад за призначенням покращиться завдяки спеціальному автобусу, отриманому Державною установою  «Житомирський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України»  від Міністерства охорони здоров'я.  Його було передано представництвом Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) в Україні за підтримки Європейського Союзу.

Чому колегам по роботі потрібно дякувати, і як правильно це робити?

Вміти правильно висловити подяку – не так уже й просто. Я мала щастя працювати на декількох роботах за життя, і зрозуміла, що багато людей просто не вміють дякувати. Когось не привчили цьому в дитинстві, хтось просто соромиться висловити свою вдячність, бо переживає, щоб ці слова не сприйняли як лестощі абощо. Проведені дослідження свідчать, що висловлювання подяки колегам позитивно впливають на роботу серця, зменшує рівень стресу.