ПІСТ І ЗДОРОВ’Я

У православних вірян нині триває особливий період – Великий піст. Передовсім він пов’язаний з духовними аспектами внутрішнього світу людини. Але обов’язковою складовою посту є утримання від ряду продуктів.

Робоча зустріч із надавачами соціальних послуг

28 лютого 2023 року була проведена робоча зустріч із надавачами соціальних послуг гуманітарного кейс-менеджменту крос-секторального проекту In Touch Ukraine Foundation за підтримки Дитячого фонду ООН (UNICEF). На зустріч приїхали 22 фахівця із 10 громад Житомирської області, а саме з: Брусилівська громада; Житомирська міська громада; Новогуйвинська громада; Оліївська громада; Радомишльська громада; Черняхівська громада; Корнинська громада; Коростенська міська громада; Олевська громада; Барашівська громада. У межах крос-секторального проекту In Touch Ukraine Foundation за підтримки UNICEF Ukraine на Житомирщині працює 75 надавачів соціальних послуг гуманітарного кейс-менеджменту.        У Брусилівській селищній територіальній громаді працює із 01 листопада 2022 року 9 фахівців із соціальної роботи та психолог у рамках проєкту щодо надання послуг гуманітарного кейс-менеджменту. Щомісяця фахівцями із соціальної роботи охоплено від 7 до 10 сімей та надано короткотривалі послуги консультування, інформування, соціальної профілактики та соціальної адаптації для вразливих категорій населення.       Психологом надаються як індивідуальні, так і групові психологічні консультування методом емоційно-фокусованої терапії за методикою С’юзан Джонсон.

ЛІКАРІ БЕЗ КОРДОНІВ

02 березня 2023 року відбулася робоча зустріч для працівників КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради з незалежною міжнародною медичною гуманітарною організацією «Лікарі без кордонів». Мета зустрічі – освітньо-інформаційна сесія для соціальних працівників територіальних громад Житомирської області задля передачі досвіду соціальної допомоги хворим під час лікування туберкульозу, співпраці з лікарями первинної ланки та планування залучення коштів місцевого бюджету. Висловлюємо щиру подяку за зустріч та сподіваємось на подальшу співпрацю!

ЛИЦАРІ КОЛУМБА

Як приємно, що в наш нелегкий час, коли все більше людей потребує турботи та допомоги є  такі люди, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої.

Психологічне консультування на тему «Деескалація конфліктів»

01 березня 2023 року для працівників КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради було проведено групове психологічне консультування на тему «Деескалація конфліктів». Зазначену зустріч провів сімейний психотерапевт, тренер Михайло ГОРОДОК.

ЯКІ ВОНИ, ДОБРОВОЛЬЦІ ШТУРМОВОЇ БРИГАДИ «БУРЕВІЙ», І ЯК ПРОХОДИТЬ ЇХНЄ НАВЧАННЯ?

Формування нових бригад і підрозділів у рамках «Гвардії наступу» триває, але деякі батальйони оперативного призначення уже готуються до зустрічі з ворогом. Військовослужбовці як з бойовим досвідом, так і без нього, проходять вишкіл у бригаді «Буревій», де їх готують до найзапекліших боїв проти ворога.

Збережемо прекрасні квіти для нащадків!

У весни багато прикмет, одна з них – поява первоцвітів. З приходом теплих весняних днів у наших лісах з’являютьсяці тендітні первістки оновленої  землі. Первоцвіти – безцінний дар природи, перша посмішка весни, прикраса лісів. Однак поступово наші ліси збіднюються на ці чудові створіння природи, і на сьогодні вже більша частина первоцвітів належить до категорії рідкісних і зникаючих рослин та занесені  до Червоної книги.

У ЖИТОМИРІ БОЙОВИЙ ОФІЦЕР ЗАПРОСИВ БАЖАЮЧИХ ДО ЛАВ БРИГАДИ «ЛЮТЬ»

Керівник управління організації діяльності підрозділів особливого призначення НПУ Руслан Мороз розповів житомирським правоохоронцям про новий підрозділ у системі Національної поліції України. Під час презентації проєкту він звернув увагу на основні завдання, комплектацію та матеріально-технічне забезпечення нової штурмової бригади «Лють».