СТАРОСТИНСЬКІ ОКРУГИ БРУСИЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ГРОМАДИ  ПРОДОВЖУЮТЬ БЛАГОУСТРІЙ У СВОЇХ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТАХ

У  громаді  продовжують активно займатися благоустроєм територій населених пунктів. Внаслідок дружної клопіткої роботи з наведення чистоти було прибрано території старостинських округів, зроблено обрізку дерев, впорядковано клумби, наведено лад на територіях навколо пам'ятників та пам'ятних знаків, проведено побілку дерев.

Створимо чисте середовище разом!

У   Брусилівській селищній об’єднаній  територіальній  громаді розпочалися заходи з Благоустрою території населених пунктів  та  весняного прибирання.

ОСОБЛИВИЙ ПІДХІД У НАВЧАННІ ТА РОЗВИТКУ ОСОБЛИВИХ ДІТЕЙ

Інклюзивна освіта сьогодні є одним із пріоритетів державної освітньої політики України. Перехід до неї зумовлений рядом міжнародно-правових зобов’язань України, які передбачають обов’язок держав забезпечувати інклюзивну освіту на всіх рівнях, без дискримінації й на підставі рівності можливостей.

Мобільна  бригада  в  роботі

Наприкінці  березня   мобільна  бригада,  в  рамках  проекту.  Розбудови  стійкої  системи  громадського  здоров`я  відвідала  с. Дивин  та с. Соловіївка.

ПОРЯДОК  РЕЄСТРАЦІЇ ПАСІК

ПОРЯДОК РЕЄСТРАЦІЇ ПАСІК

Згідно з наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 19.02.2021 № 338 затверджено Порядок реєстрації пасіки, яким визначено процедуру реєстрації пасіки суб’єктами господарювання (юридичними особами, фізичними особами-підприємцями, фізичними особами, у яких наявні бджолині сім’ї) в Житомирському районному управлінні Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області та в органах місцевого самоврядування.

УВАГА! УВАГА! УВАГА!

30.03.2023 з 09.00 в районі околиць смт Брусилів, с. Покришів, с. Водотиї будуть проводитись навчальні стрільби.