ЯК ОБРАТИ ЯКІСНІ КОНСЕРВИ ДЛЯ ДОВГОТРИВАЛОГО ЗБЕРІГАННЯ

Відключення світла, які відбувається в усіх областях України, змушують робити запаси продуктів, які не потребують приготування. Одним з таких продуктів є консерви. В магазинах є велике різноманіття консервів, та все ж варто знати про певні тонкощі їх вибору.

ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ: РОБОТОДАВЦІ ЖИТОМИРЩИНИ СПРЯМУВАЛИ ДО ФОНДІВ ПОНАД 13,3 МЛРД ГРИВЕНЬ ЄДИНОГО ВНЕСКУ

У 2022 році легальний бізнес Житомирської області спрямував 13 млрд 331,2 мільйона гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Про це повідомляє ГУ ДПС у Житомирській області.

ГРИП І КОРОНАВІРУС:  СПІЛЬНЕ ТА ВІДМІННЕ

Осінньо-зимовий період традиційно позначений зростанням захворюваності на грип. Водночас вже майже три роки у нашій країні продовжується епідемій кононавірусу (CJVID-19).  У цих інфекційних  захворювань   є  чимало спільних рис. Вірус грипу і коронавірус мають схожі шляхи передачі і нерідко також  подібні  за клінічною картиною.

Брусилівська селищна територіальна громада бере участь у проєкті “Гостинна Житомирщина”, який реалізовується ГО “Волонтерський штаб Житомира”. У рамках виконання даного проєкту працівники КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради мали змогу передати діткам внутрішньо переміщених осіб взуття та гостинці.

Онлайн-Проєкт на кращі різдвяні вітання від старостинських округів Брусилівської селищної ради «Вже прийшло святе Різдво у кожну хатину. Хай же радість принесе нашій Україні!»

Розпочався онлайн-Проєкт на кращі різдвяні вітання від старостинських округів Брусилівської селищної ради «Вже прийшло святе Різдво у кожну хатину. Хай же радість принесе нашій Україні!»

Підтримайте аматорські колективи

Дорогі друзі, Брусилівський селищний Будинок культури започаткував онлайн-Проєкт на кращі різдвяні вітання від старостинських округів Брусилівської селищної ради «Вже прийшло святе Різдво у кожну хатину. Хай же радість принесе нашій Україні!»

Тільки разом ми все здолаємо і Переможемо!

Напередодні Різвяних свят народний вокальний колектив "Дзвін" Приворотського СБК відвідав військовий шпиталь, де виступили перед нашими захисниками. А також мали змогу передати пораненим воїнам гостинці від небайдужих людей, які постійно підтримують захисників України.

Благодійний проєкт «Важливий кожен»: літні мешканці Брусилівської громади отримали продуктові набори від фондів

Представники благодійних фондів BGV Геннадія Буткевича та «Чисті серцем» зібрали та передали Брусилівській громаді продуктові набори у рамках регіонального проєкту «Важливий кожен». Благодійники надали допомогу в першу чергу літнім людям, які проживають наодинці. До складу таких наборів входять рис, макаронні вироби, олія, консерви, чай, сіль. Усього 11 продуктових позицій.

ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ: ДО УВАГИ ГРОМАД ЖИТОМИРЩИНИ! ТРИВАЄ ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА НАВЧАННЯ У ШКОЛІ ПРОЄКТНОГО МЕНЕДЖЕМЕНТУ

Міжнародний республіканський інститут запускає Школу проєктного менеджменту для представників місцевого самоврядування, щоб допомогти реалізувати проєкти по відбудові громад.