Міжнародний республіканський інститут запускає Школу проєктного менеджменту для представників місцевого самоврядування, щоб допомогти реалізувати проєкти по відбудові громад.

Для чого навчатися у Школі проєктного менеджементу?

Українські міста щодня зазнають руйнувань через російське вторгнення, а органи місцевого самоврядування шукають кошти на реконструкцію громад. Фінансову підтримку уже пропонують міжнародні партнери, але для цього необхідно вміти правильно розробити проєктну пропозицію та забезпечити реалізацію проєкту. Цього будемо навчати у Школі проєктного менеджементу.

Для кого Школа проєктного менеджменту?

Для представників місцевого самоврядування. Від однієї громади можлива участь до 3 осіб максимум. Загалом буде відібрано 30-40 учасників.

Що вам дасть Школа проєктного менеджменту?

• Теоретичні знання та практичні інструменти з управління проєктами.
  • Навички командної роботи.
  • Обмін досвідом з іншими громадами.
  • Можливість розробити власний проєкт і отримати консультацію експертів.

Який формат навчання?

10 тренінгів онлайн

2 конференції офлайн

Під час конференції учасники будуть виконувати практичні завдання в командах, зможуть представити власні проєкти та обговорити актуальні питання з представниками влади та міжнародних партнерів. Конференції проходитимуть у м.Києві.

Коли проходитиме Школа проєктного менеджменту?

Лютий – квітень 2023 року.

З Програмою навчання можна охнайомитися ТУТ.

Як потрапити до Школи проєктного менеджменту?

1. Заповнити аплікаційну форму.
  2. Конкурсна комісія оцінить вашу заявку.
  3. Якщо вашу заявку буде відібрано, вас запросять на фінальну співбесіду по телефону.

Заявки приймаються до 15 січня 2023 року.

Реєстраційна форма: https://forms.office.com/r/avTjy3K4gp

Довідково. Школа проєктного менеджменту реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).