Розпочався онлайн-Проєкт на кращі різдвяні вітання від старостинських округів Брусилівської селищної ради «Вже прийшло святе Різдво у кожну хатину. Хай же радість принесе нашій Україні!»

Онлайн-трансляція представлених відеозаписів різдвяних вітань проходитить на сторінці «Брусилівський селищний Будинок культури» у Фейсбуці. Онлайн-голосування за них відбуватиметься з 07 по 21 січня, тож підтримуйте колективи та вітання, які вам подобаються, своїми коментарями і поширеннями…За результатами онлайн-голосування будуть визначені переможці- старостинські округи громади.

З Новим роком та Різдвом Христовим всіх вітають працівники та аматори селищного Будинку культури. Мирного всім нам Різдва, Переможного нам року!!!