Дорогі друзі, Брусилівський селищний Будинок культури започаткував онлайн-Проєкт на кращі різдвяні вітання від старостинських округів Брусилівської селищної ради «Вже прийшло святе Різдво у кожну хатину. Хай же радість принесе нашій Україні!»

Кожен з вас має можливість переглянути вже представлені відеозаписи різдвяних вітань аматорських колективів селищного Будинку культури та Ставищенського, Озерського, Соловіївського, Водотиївського, Новоозерянського, Лазарівського, Яструбеньківського, Приворотського та Морозівського старостинських округів на сторінці «Брусилівський селищний Будинок культури» у Фейсбуці.

Підтримайте аматорські колективи та вітання, які вам подобаються, своїми коментарями і поширеннями в період з 7 по 21 січня…

За результатами вашого онлайн-голосування будуть визначені переможці - старостинські округи нашої громади.