Найкраще -  дітям!

Дата: 20.11.2017 15:49

Такий простий,  але  вкрай  важливий  і  необхідний –   апарат-небулайзер,  за  допомогою  якого  в   ситуації,  коли  хворому,  а  особливо  маленькій дитині,  потрібно  зняти  напад  утрудненого  дихання  ( бронхоспазм ),  а  венозного  доступу  немає – ним  легко  і  зручно  ввести   безпосередньо   в  дихальні  шляхи  лікарський  засіб, що значно  полегшує  дихання.

Застосовують  його хворим  на  бронхіальну  астму,  хронічний  обструктивний  бронхіт, стенозуючий   ларинготрахеїт.

Саме  таке   обладнання  17  листопада  цього  року  отримали  з  рук  селищного голови Габенця В.В.   педіатричне  відділення  і  відділення  анестезіології  та інтенсивної  терапії   Брусилівської  центральної  районної лікарні. Тепер і    маленьким,  і дорослим  пацієнтам   набагато  зручніше  отримати    в  цих  відділеннях  цілодобово лікування з допомогою  небулайзерів.

Можливо  це  «крапля  в  морі», але  у   великому  морі  людської  доброти  і  небайдужості,  та й  не  остання.    Крапля  по  краплі  -  так  матеріально-технічна  база центральної  районної  лікарні  покращилась у  цьому  році на  202 тисячі  гривень.

Така  увага  керівника  громади  до  нашої  лікарні  стала  вже  доброю  традицією.

ВОЗ Брусилівської селищної  ради