Вітаємо, з Днем працівників сільського господарства!

Дата: 19.11.2017 14:47

Шановні працівники сільського господарства!

Щиро вітаємо Вас з нагоди свята – Дня працівників сільського господарства! З давніх-давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наша держава була і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Завдяки “золотим рукам”, мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива.

Впевнені у тому, що Ваша наполегливість, працелюбність сприятимуть збереженню та розвитку сільськогосподарської галузі.

Щиро вдячні Вам за любов до землі, терпіння і витримку.

Бажаємо міцного здоров’я, щастя, добра та наснаги. Хай Ваша праця заколоситься щедрою нивою успіху!

З повагою, колектив Брусилівської селищної ради