Святкова новорічна вистава

Дата: 29.12.2017 13:19

27.12.2017 року під патронатом селищного голови Володимира Васильовича  Габенця відбулася святкова новорічна вистава, яку відвідало близько 300 дітлахів, яким були вручені солодкі подарунки, серед цих дітей були і такі, батьки яких є учасниками бойових дій в зоні проведення АТО, та які на даний час несуть службу в зоні АТО.

Адже самі ці героїчні чоловіки стоять та стояли на захисті незалежності нашої України, на захисті нашого з вами сокійного життя та майбутнього наших дітей.

Л.І.Мельник, начальник служби у справах дітей,

сім'ї та молоді селищної ради