Брусилівський район, Житомирська область

Святкова новорічна вистава

27.12.2017 року під патронатом селищного голови Володимира Васильовича  Габенця відбулася святкова новорічна вистава, яку відвідало близько 300 дітлахів, яким були вручені солодкі подарунки, серед цих дітей були і такі, батьки яких є учасниками бойових дій в зоні проведення АТО, та які на даний час несуть службу в зоні АТО.

Адже самі ці героїчні чоловіки стоять та стояли на захисті незалежності нашої України, на захисті нашого з вами сокійного життя та майбутнього наших дітей.

Л.І.Мельник, начальник служби у справах дітей,

сім'ї та молоді селищної ради