До Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Дата: 26.06.2017 17:11

22 червня 2017 року біля обеліска Слави в Брусилові відбувся мітинг до Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні. До монумента на честь загиблих у Другій світовій війні поклали квіти керівники Брусилівщини. Перед учасниками зібрання виступили голова районної ради Н.А.Рафальська, перший заступник голови райдержадміністрації О.О.Ненюк, селищний голова В.В.Габенець, голова районної організації ветеранів війни та праці М.І.Гаєвський та заступник  голови районної організації «Атошник  Брусилівщини» В. А. Фещенко. Щирі, зворушливі пісні у виконанні народного вокального ансамблю «Чарівниця» селищного Будинку культури нагадали учасникам мітингу про болючі сторінки Другої світової війни.

Лариса Філоненко, начальник відділу культури, туризму

та діяльності засобів масової інформації