Cвято Перемоги у Приворотті.

Дата: 11.05.2017 17:09

9 травня у Приворотському сільському Будинку культури відбувся літературно-музичний вечір, присвячений 72-ій річниці Перемоги у Другій світовій війні. На сцені звучали пісні, поезія та інсценізація відомих музичних творів років війни. Учасників зібрання зі святом привітали голова Брусилівської районної ради Н.А.Рафальська, заступник голови Брусилівської селищної ради В.В.Шкуратівський та в.о. старости  с. Привороття Н.П.Кондратенко.

Усі присутні у залі на час концерту поринули в часи війни, відчули її болючий подих: на очах у глядачів неодноразово з’являлися сльози. Важливо, що переважна більшість сценічного дійства була виконана молоддю Привороття. Головним режисером свята була керівник відомого гурту «Дзвін», викладач Брусилівської дитячої музичної школи І.О.Угніч.