«Миру і щастя живим!»

Дата: 12.05.2017 12:45

Щороку в травні ми відзначаємо День Перемоги.Дорогою ціною заплатив український народ за  участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1939-1945 років. Не щезне в пам'яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу - його битва, його перемога над фашистами.

В Брусилові пройшов традиційний мітинг з нагоди Дня Перемоги, в якому взяли участь керівники району і селища, представники організацій, установ, навчальних закладів, ветерани війни і праці, учасники бойових дій та гості Брусилівщини.  Із словами вітань до всіх присутніх звернулись перший заступник голови    Брусилівської райдержадміністрації Ненюк О.О., Брусилівський селищний голова Габенець В.В. голова Брусилівської  районної ради Рафальська Н.А., голова районної організації ветеранів війни і праці Гаєвський М.І., учасник АТО Фещенко В.А.. Поминальну панахиду проводив настоятель  Свято-Воскресенської церкви Української православної церкви Київського  Патріархату  Олег Романина. Пісні у виконанні народного ансамблю «Чарівниця» Будинку культури,  дуету К.Федишиної і Т.Лаворчук, учениці ЗШ №1 І.Цівончук та ветерана Максимової Л.С. викликали сльози на очах у всіх присутніх. Назавжди з нами залишиться світла пам'ять про незабутніх героїв фроту і тилу страшної війни 20-го століття. І слова ведучих Л.Кіщенко і Т.Івасенко були закликом до миру від усіх присутніх на мітингу: «Вічний вогонь клекоче: «Люди! Не треба війни, Щоб не вмирали дочки, сестри, брати і сини. Вічний вогонь палає, Тужать берізки над ним, Вічний  вогонь вимагає: «Миру і щастя живим!»