Фото без опису Компанія Main Academy відповідно до міжнародних стандартів і вимог дає можливість ветеранам війни в стислі терміни здобути безкоштовно одну із трьох наступних професій у сфері інформаційних технологій: розробник ПЗ; тестувальник ПЗ; спеціаліст з кібер-безпеки.

Навчання проводиться в онлайн форматі із закріпленим часом 2 години в день, тричі на тиждень. Тривалість програми навчання залежить від вибраного курсу (від 6 до 9 місяців). Після завершення навчання особи отримують диплом та допомогу у пошуку високооплачуваної роботи.

Фахівцями із соціальної роботи служби соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради проводиться відповідна інформаційно - роз’яснювальна робота серед ветеранів війни щодо можливості отримати високооплачувану професію в онлайн-форматі, не витрачаючи кошти на проїзд, проживання.

Валентина МАЗУРЕНКО, директор КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради