А сьогодні в рубриці “Поради від психолога” ми поговоримо про плач як прояв емоцій. Людина може радіти до сліз, проте частіше вони супроводжують смуток, образу, зраду, втрату. Вважається, що сльози - це прояв лише жіночих емоцій, тому що ми рідко бачимо, щоб плакали чоловіки. Насправді, все відбувається не зовсім так.
     Чоловіки теж тужать про втрату близької людини. Проте вони всіма силами стримують себе, вдягаючи "маску справжнього чоловіка". І тоді відбувається внутрішнє озлоблення, закам'яніння серця. А коли хтось не витримує - зривається і плаче, то викликає цим, на жаль, загальну увагу.
     Сльози стримувати не можна, якщо дуже хочеться поплакати, але є ряд ситуацій, коли потрібно себе перебороти. Потрібно навчитися стримуватись у такі моменти, і для цього можна скористатися рекомендаціями, які зображені на картинці.