Фото без опису Людина може бути щасливою у будь-якому віці. Чи то 60, 80 або навіть 100 років. Все залежить від того, наскільки трепетно ставляться до неї рідні та близькі люди, наскільки часто відвідують, виявляють свою турботу та увагу, дарують своє тепло та любов.

    Кожній людині потрібен фізичний комфорт, кохання та душевне тепло. Це особливо актуально, коли розвиваються хвороби, стає складніше обслуговувати себе, потрібна постійна участь близьких. Діти та онуки стежать, щоб похилого віку родичі відчували себе комфортно. Але в активному ритмі життя не завжди є можливість повноцінно доглядати їх і приділяти достатню кількість часу, особливо коли бабусі та дідусі живуть окремо.

  Ідеальним рішенням буде вчасно звернутися до надавача соціальних послуг – КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради. Соціальні послуги з догляду вдома та паліативного догляду (з наданням медико-соціальних послуг) можна отримати від фахових працівників установи – соціальних робітників на території селища Брусилів, Озірського, Морозівського старостинських округів, села Осівці Новоозерянського округу. Окрім цього, жителі таких старостинських округів, як, Яструбеньківський, Приворотський, Хомутецький, Соловіївський, Новоозерянський, Карабачинський, Водотиївський, Морозівський, Ставищенський отримують соціальні послуги від підсобних робітників, які працевлаштовані у КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради від Брусилівської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості.

  Є й інші варіанти професійного догляду за людьми похилого віку та особами з інвалідністю. Це приватні пансіонати, де за пацієнтами правильно доглядають і нададуть їм допомогу в будь-яких ситуаціях. Так близькі показують своє тепло та турботу про улюблених літніх членів сім’ї.

  Багато людей бояться приймати рішення про проживання близького в пансіонаті, однак такий варіант має багато плюсів:

  • пенсіонер   постійно  під  наглядом,  що знижує ризик будь-яких травм,

ускладнень захворювань, неприємних побутових ситуацій;

  • пацієнт  отримує  збалансоване  харчування, підібране з урахуванням

стану здоров’я;

  •  для   кожного   проживаючого   розробляється   індивідуальний  курс

медичних процедур за рекомендаціями лікаря;

  • повноцінний    гігієнічний     догляд:    допомога   при    фізіологічних

відправленнях, підтримка чистоти тіла, зміна одягу;

  • комфортні    номери    обладнані   з   урахуванням   особливих    потреб

тяжкохворих та ослаблених пацієнтів, людей з обмеженими фізичними можливостями;

  • пансіонат  створює  умови  для  дозвілля,  спілкування  з  однолітками,

нових знайомств – все це добре позначається на психоемоційному стані пенсіонера.

 Вирушаючи до приватного пансіонату, літні родичі все одно відчувають любов і турботу своїх дітей, і до того ж у них з’являється нове коло спілкування, можливість займатися хобі. Проживання в затишку, теплі та комфорті – те, що потрібно людині похилого віку.

 У вартість сервісу в будинках для людей похилого віку України входить цілодобове проживання та спостереження, якісне чотири-або п’ятиразове харчування, адаптований режим дня та дозвілля, базовий набір медичних послуг.

 

 

Служба паліативного догляду (з наданням медико-соціальних послуг)

КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради