Серед учнів навчальних закладів Брусилівської селищної ради 22 вересня 2017 року було проведено перший етап змагань із футзалу серед допризовної молоді на Кубок Міністра оборони України, присвячених Дню захисника України.

Змагання проводилися з метою популяризації футзалу та удосконалення фізичної підготовки допризовної молоді до служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях, утворених відповідно до законів України у правоохоронних органах, рятувальних та інших спеціальних службах.

Серед освітніх закладів Брусилівської селищної ради взяли участь сім команд.  Місця розподілилися наступним чином:

І місце – Водотиївський НВК «ЗНЗ І-ІІ ст.-ліцей»;

ІІ місце – Хомутецька ЗОШ І-ІІ ст.;

ІІІ місце – Соловіївська ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІV місце – Лазарівський НВК «ЗНЗ І –ІІІ ст.-ДНЗ».

А.Л.Іонченко, головний спеціаліст відділу освіти та спорту Брусилівської селищної ради