Фото без опису  Благоустрій – це візитна картка кожного населеного пункту. Стан вулично-дорожньої мережі, освітлення, озеленення та чистота села, чи селища – оцінка діяльності як місцевої влади, так і громадськості. Це - показник рівня участі  громади у вирішенні проблем та перспектив розвитку сфери благоустрою, це показник культури та вихованості.

    Правила благоустрою  в населених пунктах територіальної громади Брусилівської селищної ради, затверджені рішенням 4 сесії 7 скликання від 07.02.2017 року № 41. Рішенням виконкому селищної ради  від 07.02.2018р. затверджено також  Заходи з благоустрою та підтримки чистоти в селищі Брусилів та населених пунктах територіальної громади Брусилівської селищної ради у 2018 році. З повним текстом документів можна ознайомитись на офіційному сайті селищної ради.

  Звертаємо Вашу увагу, що статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів передбачена адміністративна відповідальність, яка тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340-1360 грн.) і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1700 грн.). Відповідно до ст. 255 Кодексу, протоколи про порушення мають право складати уповноважені особи виконавчого комітету та органи внутрішніх справ. Слід зазначити, що Кодексом України про адміністративні правопорушення відмінено такий вид відповідальності, як попередження. 

       Порушеннями правил благоустрою вважаються: неналежний санітарний стан територій; влаштування звалищ побутового та будівельного сміття на  прилеглій та дворовій території (до уваги – особливо в районі приватного сектора); стоянка транспортних засобів на газонах; самовільне розміщення на спорудах, стовпах, опорах та інших не відведених для цього місцях оголошень, плакатів, об’яв; відсутність відповідного дозволу на розміщення реклами; несвоєчасне косіння об`єктів рослинного карантину, забур’яненість; відсутність договорів на вивезення сміття або сплати за надані послуги; виконання робіт з порушенням вимог благоустрою населених пунктів  без затверджених проектів на виконання земельних, чи інших робіт та відповідного ордеру, виданого Брусилівською селищною радою.  Неналежне утримання тварин.

       Просимо Вас, шановні громадяни, керівники підприємств, установ та організацій об’єднаної територіальної громади по новому поглянути на питання благоустрою.  Просимо  дотримуватись Правил благоустрою, забезпечувати чистоту і порядок, дотримання тиші в громадських місцях на території населених пунктів нашої громади.

        У разі виявлення порушників Правил благоустрою на території населених пунктів селищної ради просимо звертатись по телефону 30-3-35.

 

    Бортнічук Т.Й., начальник відділу комунальної

    власності, надзвичайних ситуацій,

    цивільного захисту населення та екології