Бесіди з дітьми

Дата: 16.03.2018 16:20

Для подолання дітьми систематичних пропусків занять, порушення дисципліни на уроках, жорстокої поведінки по відношенню до оточуючих 15 березня 2018 року службою у справах дітей, сім’ї та молоді Брусилівської селищної ради спільно з інспектором з ювенальної провенції Брусилівської поліції було проведено профілактичні бесіди з дітьми, які перебувають на внутрішньошкільному обліку Приворотської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. на теми: «Кримінальна відповідальність неповнолітніх», «Права та обов’язки дітей» та «Правила поведінки в школі».

Мельник Л.І., начальник служби у справах дітей,

сім’ї та молоді селищної ради