Про роботу КУ "Центру соціальних послуг"

Дата: 19.03.2018 15:31

13 березня спеціалісти відділу центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді КУ «Центр соціальних послуг» Брусилівської селищної ради, спільно із представниками поліції здійснили виїзд до с. Соловіївка. Результатами роботи було обстеження 4 сімей, які опинились в складних життєвих обставинах та одна внутрішньо-переміщена сім’я. Також був здійснений соціальний супровід сім’ї, яка перебуває у складних життєвих обставинах.

В рамках проведених консультацій батькам та дітям було надано ряд соціальних послуг - інформаційні, соціально-педагогічні та психологічні.
        Також у Соловіївській ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся профілактичний захід з учнями 5-7 класів на тему: «Моя мрія – здоров’я». Учні отримали сучасну корисну інформацію щодо проблеми поширення соціально небезпечних хвороб, шкідливих звичок в молодіжному середовищі,  негативної поведінки.