17.08.2017 року відбулося засідання Медичної  Ради закладів  охорони  здоров’я   Брусилівського  району.  В ньому приймали  участь працівники ЦРЛ  та  структурних  підрозділів  Центру первинної медико-санітарної  допомоги, представник  відділу охорони  здоров’я  Брусилівської  селищної  ради.

Розглядалися  такі питання :

1. Підсумки діяльності фтизіатричної  служби.
  2. Підсумки роботи  лікарсько-консультативної  комісії  Брусилівської ЦРЛ.
  3. Стан  виконання  «Цільової  соціальної     програми   протидії    захворюванню   на    туберкульоз    на      2017-2020  роки».
  4. Проведення диспансеризації населення  Брусилівського району.
  5. Хід  виконання  Урядової  Програми « Доступні ліки».

Під   час  розгляду  результатів  діяльності  стало  очевидним, що  фінансових   проблем у  вирішенні поставлених  Програмами завдань  не має. Керівництво  громади  виділяє  достатню  кількість коштів  на  їх  реалізацію. Залишаються  проблеми  кадрові,  а  також  відношення  населення  до  стану  свого  здоров’я.  Своєчасне  звернення  за  медичною допомогою,  якісне  обстеження,   кваліфікована  допомога -  шлях до  збереження  здоров’я,  зменшення захворюваності  та  інвалідності.

Проведену роботу  визнано  задовільною. По кожному питанню прийняті відповідні  рішення  щодо  покращення результатів.

І.Красуленко, спеціаліст відділу охорони                                                                                                         здоров’я  Брусилівської селищної  ради