Гуманітарна допомога

Дата: 28.08.2017 09:56

22 серпня 2017 року спеціалістом Служби у справах дітей, сім’ї та молоді Брусилівської селищної ради, фахівцями із соціальної роботи відділу Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Комунальної установи «Центр надання послуг» Брусилівської селищної ради спільно з представником громадської організації ВМБО «Світанок дітям» були забезпечені гуманітарною допомогою у вигляді одягу, взуття, постільної білизни сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах із с.Болячів, с.Водотиї, с.Покришів, с.Соболівка.

Л.І.Мельник, начальник служби у справах

дітей, сім'ї та молоді селищної ради