Фото без опису  Брусилівська селищна рада повідомляє, що 19 червня 2018 року відбулось позачергове двадцять друге засідання виконавчого комітету селищної ради сьомого скликання, на якому розглянуто питання порядку денного:

Про негайне відібрання дітей у матері.

19 червня 2018 року працівниками служби у справах дітей, сім’ї та молоді селищної ради за участю працівників КУ «Центр соціальних послуг» Брусилівської селищної ради, представника поліції Брусилівського відділення поліції Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області здійснено обстеження житлово-побутових умов проживання однієї з неблагополучних сімей в с. Соловіївка та складено відповідний акт щодо неналежного виконання матір’ю батьківських обов’язків.

За результатами розгляду вищезазначеного питання членами виконавчого комітету одноголосно прийнято рішення про негайне відібрання трьох малолітніх дітей у матері, в зв’язку з виникненням  безпосередньої загрози для життя та здоров’я дітей та тимчасового  влаштування їх до дитячого відділення КУ «Брусилівська центральна районна лікарня».

І.М.Войцехівська, секретар виконавчого коміету