Професіографічна екскурсія

Дата: 13.06.2018 11:06

В профорієнтаційній роботі з школярами дуже важливо звернути увагу підростаючого покоління на необхідність врахування вимог сучасного ринку праці при виборі майбутньої професії. Особливої уваги варте практичне ознайомлення школярів з професіями, які актуальні на ринку праці району, шляхом проведення професіографічних екскурсій. Ось і сьогодні учні 3-5 класів пришкільного табору «Меридіан» Брусилівської гімназії ім.  Г. О. Готовчиця відвідали фабрику «Папірус». Привітно зустріла дітвору молода команда підприємства. Діти побували на виробничих  потужностях фабрики, в цехах з виготовлення канцелярського приладдя, складських приміщеннях, гуртожитку. Була можливість спостерігати за практичною роботою працівників безпосередньо на робочих місцях. Дітей вразили організація та умови праці, виробничі процеси, сучасне технологічне обладнання тощо.

На завершення екскурсії були обмін враженнями від побаченого, подяки та подарунки від  фабрики «Папірус», а також  надії на подальшу співпрацю.

Л. Левківська, провідний фахівець з профорієнтації