В гостях у Чоповичах

Дата: 30.05.2018 13:17

На свято Трійці Чоповицька ОТГ Малинського району відзначала  першу річницю утворення об’єднаної  громади, і на своє свято запросили друзів-побратимів – Брусилівську селищну раду, Народицьку, Станишівську  та Новоборівську  ОТГ. Всіх гостей зустрічали запашним короваєм голова ОТГ Філоненко М.М. та жителі Чопович.  Від імені брусилівчани з вітальним словом на святі виступила  начальник відділу культури, туризму та діяльності засобів масової інформації селищної ради Філоненко Л.М., а пісенні дарунки прозвучали у виконанні народного аматорського ансамблю селищного Будинку культури «Чарівниця». В ході святкування ми спілкувалися з депутатом обласної ради,  хорошим другом і постійним спонсором нашого колективу М.М.Рудченком, з колегами з Народич та місцевими жителями, які гостинно пригощали  всі присутніх. По завершенню свята ми мали чудову нагоду побувати в монастирі в Кипячому, посмакувати цілющої джерельної води, помилуватися навколишніми краєвидами та  відчути неповторність святого місця.

Г.Андреєва, методист СБК