Обласний фестиваль – конкурс української патріотичної пісні

Дата: 17.05.2018 12:47

З метою патріотичного виховання учнівської молоді, виховання любові до Батьківщини, рідної землі, рідної домівки, до батька і матері, до своєї родини, підтримки кращих юних талантів та обдарувань,  комунальним позашкільним навчальним закладом «Житомирський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Житомирської обласної ради було проведено 4 травня 2018 року  обласний фестиваль-конкурс української патріотичної пісні в приміщенні  Житомирської обласної філармонії імені Святослава Ріхтера, в якому прийняла участь учениця 6 класу Соловіївської ЗОШ І-ІІІст  Махрін Іванна вихованка  гуртка «Естрадана пісня» ЦДЮТ «МРІЯ» керівник гуртка Чернець Олександр Петрович; серед 17 претендентів у віковій категорії 10-12 років в номінації «Солісти» зайняла І місце.