Перший фестиваль-конкурс Брусилівщини «Якщо ти зірочка, засвітись»

Дата: 07.05.2018 12:59

Перший фестиваль-конкурс Брусилівщини «Якщо ти зірочка, засвітись», засновником та організатором  якого  є  відділ  культури, туризму та діяльності  засобів масової інформації Брусилівської селищної ради та Брусилівський селищний Будинок культури, був проведений  3 травня  в селищному Будинку культури.  Головним завданням  фестивалю-конкурсу є виявлення та підтримка талановитих дітей 5-12 років, сприяння творчому розвитку і самовдосконаленню талановитих виконавців, ознайомлення з культурою, мистецтвом і традиціями нашого народу.  Участь в ньому взяли 52 учасники з Брусилова та сіл нашої громади.

Найбільше учасників було представлено  в номінаціях «Вокал», «Художнє читання» та «Інструментальне мистецтво», лише два колективи взяли участь в номінації «Хореографія» та четверо школярів  представили свої роботи в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» (малюнки та вироби з пластиліну). Журі відзначило хорошу підготовку всіх учасників, а переможці візьмуть участь 18 травня  в заходах до Дня матері і Дня сім’ї. Організатори першого фестивалю-конкурсу всім учасникам вручили подаруночки-сувеніри на згадку  та щиро дякують дітям, їх батькам і вчителям за участь у конкурсі та бажають нових здобутків і творчих перемог!!!

Андреєва Г.М., методист СБК