Днями відбулась загальновиробнича нарада-семінар в  колективі «Комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Брусилівської селищної ради». Головними були питання підсумків роботи за 5 місяців поточного року, реорганізації територіального центру, в результаті якої до нього буде приєднано комунальну установу «Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» Брусилівської селищної ради, а також питання якості наданих соціальних послуг, оцінки роботи соціальних робітників  на підставі проведених перевірок, охорони праці, прийняття нового колективного договору та ін.  На початку року було виявлено 1000 жителів, які потребують надання соціальних послуг. 513 пенсіонерів, громадян, які з різних причин опинились в складних життєвих обставинах, отримали соціальні послуги в двох відділеннях територіального центру. 46 з них на платній основі. Для наших підопічних соціальний робітник-це найкращий друг, надійний помічник, а часто-густо і єдина розрада в нелегкому житті.

В.В.Мазуренко, директор територіального центру