Фото без описуВам необхідна допомога та підтримка? Ви отримаєте її. До ваших послуг «Комунальна установа «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Брусилівської селищної ради». Саме тут, у двох структурних підрозділах - відділенні соціальної допомоги вдома та відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги  ви  маєте змогу   отримувати найрізноманітніші надомні соціальні послуги.

У відділенні допомоги вдома:

для отримувачів соціальної послуги ІІІ групи рухової активності:

-допомога у веденні домашнього господарства - закупівля та доставка продуктів харчування, ліків та інших товарів, допомога у приготуванні їжі,  у прибиранні житла, дрібний ремонт одягу, взуття;

-надання  інформації з питань соціального захисту населення;

-допомога в отриманні безоплатної правової допомоги;

-допомога в оформленні документів, внесення платежів.

Для отримувачів соціальної послуги ІV групи рухової активності:

-допомога у веденні домашнього господарства - закупівля та доставка продуктів харчування, ліків та інших товарів, приготування (допомога у приготуванні) їжі, доставка гарячих обідів, прибирання (допомога  у прибиранні) житла, прання, дрібний ремонт одягу, взуття;

-допомога у самообслуговуванні;

-допомога при пересуванні по квартирі;

-допомога в організації взаємодії з іншими фахівцями та службами - виклик лікаря, комунальних служб, транспортних служб, відвідування хворих у закладах охорони здоров’я;

-навчання навичкам самообслуговування ;

-допомога в обробітку присадибних ділянок для сільської місцевості (площа обробітку присадибних ділянок визначається окремо для кожного конкретного випадку, але не більше ніж 0,02 гектара);

-допомога у забезпеченні технічними засобами реабілітації, навчання навичкам користування ними;

-психологічна підтримка (бесіди, спілкування, мотивацію до активності, консультації психолога);

-надання інформації з питань соціального захисту населення;

-допомога в отриманні безоплатної правової допомоги;

-допомога в оформленні документів, внесення платежів.

Зміст та обсяг соціальної послуги догляду вдома для кожного отримувача соціальної послуги визначаються індивідуально залежно від ступеня індивідуальної потреби отримувача соціальної послуги та зазначається в договорі на отримання соціальної послуги догляду вдома.

У відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги:

- організація  на платній та безоплатній основі соціальних послуг  з ремонту вікон, дверей, квартир (будинків), дахів, парканів,  послуг із заготівлі та завезення палива, розпилювання, порубки дров, їх перенесення, складання  скошування трави, городніх робіт та інші соціальних послуги.

У  відділенні адресної допомоги працює пункт прокату засобів технічної реабілітації, пункт гуманітарної допомоги.

Адреса територіального центру: смт. Брусилів, вул. Митрополита Іларіона,50 (приміщення селищної ради).

Телефон -3-16-41.