Брусилівський район, Житомирська область

Надомні соціальні послуги

Вам необхідна допомога та підтримка? Ви отримаєте її. До ваших послуг «Комунальна установа «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Брусилівської селищної ради». Саме тут, у двох структурних підрозділах - відділенні соціальної допомоги вдома та відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги  ви  маєте змогу   отримувати найрізноманітніші надомні соціальні послуги.

У відділенні допомоги вдома:

для отримувачів соціальної послуги ІІІ групи рухової активності:

-допомога у веденні домашнього господарства - закупівля та доставка продуктів харчування, ліків та інших товарів, допомога у приготуванні їжі,  у прибиранні житла, дрібний ремонт одягу, взуття;

-надання  інформації з питань соціального захисту населення;

-допомога в отриманні безоплатної правової допомоги;

-допомога в оформленні документів, внесення платежів.

Для отримувачів соціальної послуги ІV групи рухової активності:

-допомога у веденні домашнього господарства - закупівля та доставка продуктів харчування, ліків та інших товарів, приготування (допомога у приготуванні) їжі, доставка гарячих обідів, прибирання (допомога  у прибиранні) житла, прання, дрібний ремонт одягу, взуття;

-допомога у самообслуговуванні;

-допомога при пересуванні по квартирі;

-допомога в організації взаємодії з іншими фахівцями та службами - виклик лікаря, комунальних служб, транспортних служб, відвідування хворих у закладах охорони здоров’я;

-навчання навичкам самообслуговування ;

-допомога в обробітку присадибних ділянок для сільської місцевості (площа обробітку присадибних ділянок визначається окремо для кожного конкретного випадку, але не більше ніж 0,02 гектара);

-допомога у забезпеченні технічними засобами реабілітації, навчання навичкам користування ними;

-психологічна підтримка (бесіди, спілкування, мотивацію до активності, консультації психолога);

-надання інформації з питань соціального захисту населення;

-допомога в отриманні безоплатної правової допомоги;

-допомога в оформленні документів, внесення платежів.

Зміст та обсяг соціальної послуги догляду вдома для кожного отримувача соціальної послуги визначаються індивідуально залежно від ступеня індивідуальної потреби отримувача соціальної послуги та зазначається в договорі на отримання соціальної послуги догляду вдома.

У відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги:

- організація  на платній та безоплатній основі соціальних послуг  з ремонту вікон, дверей, квартир (будинків), дахів, парканів,  послуг із заготівлі та завезення палива, розпилювання, порубки дров, їх перенесення, складання  скошування трави, городніх робіт та інші соціальних послуги.

У  відділенні адресної допомоги працює пункт прокату засобів технічної реабілітації, пункт гуманітарної допомоги.

Адреса територіального центру: смт. Брусилів, вул. Митрополита Іларіона,50 (приміщення селищної ради).

Телефон -3-16-41.