Не словом , а ділом !

Дата: 31.07.2017 15:27

На    часі    доводити   сказане  справами.   В Брусилівській  громаді  в цьому   переконуються  вже  вкотре.  Визначивши  цього  року   однією з пріоритетних  в соціально-економічному  розвитку  Брусилівщини  -  галузь   охорони  здоров’я,  керівництво  громади дбає про її розвиток,  зміцнення  матеріально-технічної  бази,  забезпечення  та  покращення  умов  надання  своєчасних  та  якісних  медичних  послуг.

Для  розвитку Центру первинної медико-санітарної  допомоги Брусилівської  селищної  ради     вже придбано : 2500 гінекологічних  оглядових  наборів, 6 сучасних електрокардіографів, дитячі  ростоміри,  обладнання  для надання невідкладної  медичної  допомоги, обладнання  для  проведення ДОТ-терапії,   кулери  для  води, ємності  для збору  використаних  медичних     інструментів ( зокрема голок  і шприців), а також інші матеріали  медичного призначення.

На черзі придбання  холодильного обладнання  для  дотримання  санітарно-гігієнічного   та  холодового режимів, сумки-холодильники  для  транспортування  імунобіологічних   препаратів,  комп’ютерне  обладнання для  сімейних   лікарів.

Першими,   з рук  селищного голови   Габенця В.В., «подарунки»  отримали сімейні лікарі  Брусилівської, Морозівської  та Хомутецької  АЗПСМ, 26 липня,    в урочистій, але без зайвого пафосу, атмосфері, бо це  справи   повсякдення.  Так  має  бути!

АЗПСМ С.МОРОЗІВКА

АЗПСМ с.Хомутець На фото Заступник з МОН ЦПМСД Толпиго Л.В.,головна медична сестра ЦПМСД Венгловська Ю.В., головний  лікар ЦПМСД Михаленко О.В., селищний голова Габенець В.В.

Амбулаторія загальної  практики сімейної  медицини смт. Брусилів (лікувально-діагностичний  корпус ЦРЛ)

Педіатричний кабінет ЦПМСД. Селищний голова Габенець В.В. вручає новий дитячий  ростомір

Селищний голова Габенець В.В вручає новий кардіограф Амбулаторії загальної практики сімейної  медицини смт.Брусилів

І.Красуленко, спеціаліст відділу охорони здоров’я