Державна прикордонна служба України продовжує укомплектовувати кадрами регіональні підрозділи.

17 січня 2018 року у Брусилівській районній філії Житомирського ОЦЗ на семінарі  заступник начальника Окремого регіонального центру комплектування ДПСУ Північного регіонального управління, підполковник  Дмитро Кравченко,  пропонував роботу для справжніх чоловіків, службу за контрактом.

Переваги служби за контрактом у прикордонній службі:

· Заробітна плата від 8000 гривень

· Повне державне забезпечення, соціальний пакет, безкоштовне медичне обслуговування

· Кар’єрний ріст, можливість продовжувати навчання

· Статусна робота, повага громадян, гордість рідних

Претенденти на посади мають бути віком  від 18 до 40 років, не мати протипоказань по фізичному здоров’ю , не мати проблем із законом, освіту від повної  загальної.

Під час заходу продемонстровано фільм про Державну прикордонну службу України, її становлення, досягнення, завдання тощо.

В семінарі взяли участь директор Брусилівської районної філії  Олександр Дрозд, представник райдержадміністрації Олександр Мошонець.

Л. Левківська, провідний фахівець з профорієнтації