Кожен з нас  чекає від новорічних свят здійснення своїх мрій- адже цей найказковіший час супроводжується запахом ялинки і мандаринів, мерехтінням гірлянд і бенгальських вогнів, і очікуванням чогось прекрасного, неповторного.

Дорослі, згадуючи своє дитинство, створюють казку для своїх дітей і внуків, організовують для них новорічні зустрічі. І наша громадська організація, як і щороку, звернулася до багатьох меценатів, громадських і благодійних організацій в м.Києві з клопотаннями допомогти нашим дітям побувати на виставах в столиці України та отримати новорічні подарунки. І завдяки батькам та нашим добрим друзям для сотні  малих жителів Брусилівщини  на зимових канікулах були  приємні сюрпризи. Це і новорічні зустрічі з казковими героями в концертному залі «Київпроекту»  в м.Києві та солодкі  подарунки від президента Міжнародного благодійного фонду «Діти-інваліди Чорнобиля» В.П.Колеснікової. Незабутньою була і зустріч з відомими артистами театру і кіно, які познайомили нас з героями вистави «Принцеса-лебідь» в Молодому театрі-  вже вкотре білети на виставу  і новорічні подарунки діти отримали від Всеукраїнської громадської організації «Діти Чорнобиля- за виживання», керівником якої є наша землячка Л.А.Закревська.  Ще довго ділитимуться наші діти  враженнями  від побаченого  на виставі  «Пригоди Буратіно» в театрі оперети  та «Новорічного фентезі» в Будинку кіно м. Києва- можливість побувати на виставах  подарував Міжнародний фонд  «Діти-інваліди Чорнобиля».  А щоб діти отримали сюрпризи з Макдональдса- про це потурбувався  комітет «Діти Чорнобиля» ВГОІ «Союз Чорнобиль України», який очолює С.О.Процик. Як добре, що є небайдужі люди, які хочуть подарувати дітям свято, створити для них новорічні дива, і від імені батьків і дітей ми щиро дякуємо всім, хто, незважаючи на всілякі негаразди, піклується про маленьких жителів Брусилівщини, і бажаємо всім  міцного здоров’я, успіхів в роботі, миру  та достатку в кожну родину, Божої всім благодаті…На згадку всім залишаться фотографії з учасниками святкових дійств та на майдані біля головної ялинки України, враження від побаченого і почутого, спілкування з друзями.   І хай не завжди діти отримували солодкі подарунки від організаторів новорічних зустрічей, і не всі бажаючі, на жаль, змогли побувати на них, я вірю, що цей рік буде щасливим для наших дітей, адже їхні батьки і всі дорослі роблять для цього все можливе і неможливе. Нехай 2018 рік принесе всім нам менше проблем і турбот, а буде багатий на радісні зустрічі, на здійснення всіх мрій та сподівань!.. З різдвяними святами всіх вітаємо і радості в кожному прожитому дні всім бажаємо!..

Г.Андреєва, голова районної громадської організації «Союз Чорнобиль»