Інформаційно-просвітницькі заходи відділу центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Дата: 11.01.2018 15:02

В 2017 році відділом центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  комунальної установи «Центр соціальних послуг» Брусилівської селищної ради  проведено 15 профілактичних, інформаційно-просвітницьких заходів серед підлітків, молоді, сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, учасників антитерористичної операції та їх сімей, тимчасово переміщених осіб із зони проведення  антитерористичної операції щодо профілактики різних форм насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми, їх органами та тканинами. Заходами було охоплено 34 сім’ї та 80 дітей.

В ході проведення заходів розповсюджено інформаційно-просвітницьку друковану продукцію, буклети « Запобігання торгівлі людьми», «Людина-не товар», «Скажи  ні сучасному рабству», «Зупинимо торгівлю людьми разом», надано інформаційні соціальні послуги з питання протидії торгівлі людьми, поняття «торгівля людьми».

В.В.Мазуренко, директор