Рух - це життя. Біг - це шлях у здорове життя. 7 червня по усій планеті уже вдруге відзначався «Всесвітній день Бігу». Його основне завдання - щоб люди різного статусу та різних професій зібралися разом, продемонстрували свою придатність до бігу і надихнули своїм прикладом до занять спортом інших. У 2016 році у цьому спортивному дійстві взяло участь 2,5 мільйони осіб зі 177 країн, в тому числі 700 тисяч дітей. Разом вони пробігли майже 15 мільйонів кілометрів. Цьогоріч, не стояли осторонь і брусилівчани. У всіх школах Брусилівської об’єднаної територіальної громади було проведено «Олімпійський день бігу». Учасниками стали діти, які відвідують мовні табори на базах загальноосвітніх навчальних закладах.

Також, відділом освіти та спорту Брусилівської селищної ради спільно з ДЮСШ був проведений день бігу серед учнів Брусилівської  гімназії імені Г.О. Готовчиця та Брусилівської загальноосвітньої школи І-ІІІступенів №1. Юні спортсмени змагалися у трьох категоріях: 1-2 класи (150метрів), 3-4 класи (250 метрів) та 5-7 класи (350 метрів).  Переможці були нагороджені дипломами, грамотами  та заохочувальними призами. Всім нам потрібно брати приклад з наших маленьких бігунів,і пам’ятати просту народну мудрість: «Рухайся більше – проживеш довше!».

А. Іонченко,заступник начальника відділу освіти та спорту

Брусилівської селищної ради