ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ МУЗИКИ!

Дата: 28.09.2017 14:05

Сьогодні увесь світ святкує міжнародний День музики. Тож, маємо чудову нагоду від усього серця привітати всіх поціновувачів музичного мистецтва, тих, хто дарує нам незабутні хвилини спілкування з цим прекрасним, вічним, неповторним Мистецтвом.

Особливі вітання адресуємо усім тим, для кого музика стала професійним кредо, життєвим пріоритетом – бажаємо Вам невичерпного джерела енергії, вірної Музи, творчих успіхів. Нехай поряд завжди крокує віра у власні сили, надія на успішну реалізацію творчого потенціалу та любов до Вашої вишуканої праці.

Зі святом!

З повагою колектив Брусилівської селищної ради