Брусилівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних

Дата: 14.07.2017 13:08

Брусилівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних  посад спеціалістів відділу фінансового обліку та звітності  Брусилівської селищної ради (4 посадові особи):

Вимоги до кандидатів: базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра. Володіння навичками роботи на  комп’ютері  та вміння  працювати з іншими технічними засобами,  необхідними для виконання службових обов’язків.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається сектором організаційно-кадрового забезпечення Брусилівської селищної ради.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з часу опублікування оголошення (до 22.07.2017 включно) за адресою:

12601 Житомирська область, Брусилівський район, смт. Брусилів, вул. Небесної Сотні 2

Телефон для довідок:  30473

Перед подачею необхідних документів на заміщення вакантних посад осіб місцевого самоврядування відповідно до ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції»  кандидати уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування повинні подати електронну декларацію за минулий рік.

Брусилівська селищна рада