Запрошуємо юнаків та дівчат до занять спортом у Брусилівській ДЮСШ

Дата: 11.09.2017 12:53

Розпочався новий навчальний рік. Для ефективного навчання потрібно багато енергії, сили, витривалості. Всі ці якості можна здобути, займаючись фізичною культурою та спортом. Над їх розвитком активно працює Брусилівська ДЮСШ. У 2017-2018 році розпочали свою роботу такі відділення спорту: легка атлетика, футбол, волейбол, пляжний волейбол, спортивне орієнтування. За сприяння народного депутата П.В. Дзюблика було закуплено спортивні тренажери, де вихованці ДЮСШ старшої вікової групи, можуть розвивати свої якості.

До 1 жовтня триває набір в початкові групи навчання. Запрошуємо юнаків та дівчат до занять спортом у Брусилівській ДЮСШ.

Директор Брусилівської ДЮСШ Тюрменко Л.А. (0631367614)