Відповідно до ст. 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, скликати  шістнадцяту  сесію селищної ради 7 скликання 26 березня  2018 року об 10 годині в залі засідань селищної  ради.

На розгляд сесії селищної ради винести наступні питання:

1. Про реорганізацію шляхом перетворення  КЗ « Центр первинної медико-санітарної допомоги» Брусилівської селищної ради шляхом перетворення  в комунальне  некомерційне підприємство « Центр первинної медико-санітарної допомоги Брусилівської селищної ради»

2. Про створення   комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний  центр» Брусилівської селищної ради

3. Про Наглядову раду КП «Брусилівська районна аптека №13» Брусилівської селищної ради.

4. Про Наглядову раду КП« Добробут» Брусилівської селищної ради

5. Про Наглядову раду КП «Джерельце» Брусилівської селищної ради

6.Про Наглядову раду Приворотського КП «Комунальник» Брусилівської селищної ради

7.Про Наглядову раду КП «Морозівське  сільське  комунальне підприємство» Брусилівської селищної ради

8. Про затвердження цільової соціальної програми  забезпечення житлом  дітей-сиріт дітей  позбавлених  батьківського  піклування та осіб з їх числа на 2018 рік.

9. Про внесення змін до структури і чисельності  апарату  та виконавчих органів  Брусилівської селищної ради

10. Про затвердження передавального акта

11. Про внесення змін до складу комісії з надання в користування нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв) польових шляхів, інших земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

12. Про внесення змін до селищного бюджету на 2018 рік

13. Питання комунальної власності

14. Питання земельних відносин

На сесію запросити керівників організацій, підприємств, установ  усіх форм власності, в.о. старост, представників  засобів масової інформації, громадських організацій.

В.В.Габенець, селищний голова