Брусилівська селищна об’єднана територіальна громада
Брусилівський район, Житомирська область

Списки осіб, які стоять на квартирному обліку

05.07.2017 року відбулося засідання виконкому Брусилівської селищної ради, на якому було затверджено списки осіб, які стоять на квартирному обліку у виконавчому комітеті територіальної громади Брусилівської селищної ради.

 

 

                                                                                                                                                                                   

                                                                                                                       Додаток №1

до рішення виконкому

селищної ради від 05.07.2017 № 145

 

СПИСОК №1

Загальна черга громадян, які

 користуються правом отримання житла

  І. смт. Брусилів:

  1. Поліщук Аркадій Анатолійович
  2. Глагоцька Вікторія Мечиславівна
  3. Бугаєнко Валентина Михайлівна
  4. Кіщенко Галина Вікторівна
  5. Ткачук Валентина Степанівна
  6. Петренко Валентина Миколайович
  7. Огієнко Олена Григорівна
  8. Чередніченко Оксана Вікторівна
  9. Нагорна Віра Василівна
  10. Сергієнко Оксана Володимирівна
  11. Цимбалістий Павло Петрович
  12. Гуренко Тетяна Миколаївна
  13. Рудичик Ольга Миколаївна
  14. Войно Юлія Леонідівна
  15. Талько Володимир Віталійович
  16. Ніконенко Зоя Олександрівна
  17. Дрозд Анатолій Григорович
  18. Пузенко Руслан Іванович
  19. Сержантова Ірина Василівна
  20. Лісков Іван Миколайович
  21. Кучеренко Ліна Миколаївна
  22. Лужних Людмила Василівна
  23. Горбата Олена Іванівна

 

ІІ. На території сіл: Містечко, Ковганівка:

  1. Гіруха Тетяна Петрівна

 

ІІІ. На території сіл: Морозівка, Малинівка:

1.Кучерявенко(Хаснаш) Маріанна Миколаївна

2.Недашківська Анастасія Володимирівна

3.Крапівін Юрій Валерійович

4.Чорна Діана Миколаївна

5.Андросович Сніжана Адамівна

 

ІV. На території села: НовіОзеряни:

1.Титаренко Любов Андріївна

 

V. На території сіл: Озера, Биків, Западня, Марянівка:

1.Клеменчук Дмитро Іванович

 

 

VІ. На території села: Привороття:

1.Титаренко Олена Валентинівна

2.Бабенко Людмила Іванівна

3.Онопрієнко Олег Васильович

4.Шадура Богдан Михайлович

5.Маєвський Олександр Васильович

6.Безсмертний Юрій Сергійович

 

VІІІ. На території села: Покришів:

1.Пінчук Антоніна Василівна

 

Х. На території сіл: Романівка, Пилипонка:

1.Пайцун Олена Вікторівна

2.Левківська Аліна Вікторівна

3.Мельниченко Михайло Юрійович

4.Семко Олег Олександрович

 

 

ХІІ. На території сіл: Хомутець, Вільшка,Краківщина:

1.Дяченко Алла Анатоліївна

2.Белошицька Людмила Анатоліївна

 

 

ХІІІ. На території сіл: Яструбенька,Дубрівка,Яструбна:

1.Савченко Оксана Вікторівна

2.Вакуленко Оксана Вікторівна

3.Постовик Світлана Валентинівна

4.Піддубняк Ганна Юріївна

5. Савченко Микола Вікторович

6. Омельчук Петро Петрович

7.Расенко Наталія Валентинівна

                         

Додаток № 2

до рішення виконкому

селищної ради 05.07.2017 №145

 

СПИСОК № 2

громадян, які користуються правом

 першочергового отримання житла

 

І. смт.Брусилів

  1. Шуліпенко Юлія Григорівна
  2. Утвенко Валентина Володимирівна
  3. Майстренко Людмила Миколаївна
  4. Кононова Галина Петрівна
  5. Зозуля Ірина Миколаївна
  6. Атаманчук Юрій Іванович
  7. Стаднюк Олег Дмитрович
  8. Левченко Тетяна Григорівна
  9. Лаврінчук Василь Васильович
  10. Таргонський Микола Михайлович
  11. Приполок Василь Іванович
  12. Власова Лілія Володимирівна
  13. Щебетько Катерина Миколаївна
  14. Пінчук Світлана Петрівна
  15. Списаренко Констянтин Вікторович
  16. Рафальський Андрій Володимирович
  17. Лісков Іван Миколайович
  18. Дікусари Наталія Сергіївна
  19. Цюрко Аліна Семенівна
  20. Вакуленко Анжеліка Михайлівна
  21. Стецюк Сергій Миколайович
  22. Опіч Юлія Олександрівна
  23. Холявенко Олександр Васильович
  24. Кашубінський Іван Володимирович
  25. Щука Ігор Вікторович
  26. Піхтієнко Наталія Миколаївна
  27. Панченко Артем Миколайович
  28. Вернидуб Олексій Васильович

 

 

ІІ. На території сіл: Містечко,Ковганівка

1.Бабак Галина Володимирівна

2.Фуштей Віталій Васильович

 

ІІІ. На території села: Привороття

1.Бойченко Олена Іванівна

 

ІV. На території сіл: Соболівка, Долинівка:

1.Бабич Наталія Миколаївна

 

 

V. На території сіл: Хомутець, Вільшка, Краківщина:

 

1.Балахньов Веніамін Миколайович

2.Горбань Андрій Віталійович

3.Нурімов Іулдашбай Атабаєвич

4.Ткачук Анна Валентинівна 

5.Ростівська Наталія Юріївна

6.Пархомчук Олександр Миколайович

7.Третяк Анатолій Михайлович

8.Кучай Світлана Іванівна

9.Андрущак Володимир Сергійович

 

Додаток №3

до рішення виконкому

селищної ради від 05.07.2017 №145

 

СПИСОК №3

громадян, які користуються правом

 позачергового отримання житла

І. смт.Брусилів

  1. Макаренко Оксана Миколаївна
  2. Мирончук Наталія Миколаївна
  3. Левківська Людмила Петрівна
  4. Лузан Леся Василівна
  5. Трикіша Віталій Васильович
  6. Трикіша Мирослав Олександрович
  7. Мартиненко Микола Юрійович
  8. Бондар Наталія Сергіївна
  9. Гримашевич В’ячеслав Васильович
  10. Ніконенко Альона Миколаївна
  11. Колесник Володимир Васильович
  12. Горбатий В’ячеслав Геннадійович
  13. Гаращук Володимир Сергійович
  14. Гутцул Лідія Віталіївна
  15. Дубницький Олександр Миколайович
  16. Протасова Леся Петрівна
  17. Янус Марина Сергіївна
  18. Глушкова Світлана Олександрівна
  19. Яковлєв Ігор Олександрівна
  20. Янус Катерина Сергіївна
  21. Ткачук Володимир Сергійович

 

ІІ. На території сіл: Озера,Биків,Западня,Мар’янівка

1.Клеменчук  Дмитро Іванович 

 

ІІІ. На території села:Осівці:

1.Скаржевська Ольга Русланівна

2.Мартиненко Олександр Євгенійович

 

 

                                                                                                                                                                  І.В.Негерей, секретар комісії

 

 



« повернутися до списку новин