Новорічні  старти у спортивній школі

Дата: 27.12.2017 12:34

Зима – час свят. В переддень Нового року  у спортивній школі пройшли святкові старти. Спортсмени показували свої вміння в різних видах спорту. У змаганнях по футзалу серед вікової групи 2005-2007 р.н. чемпіонами стали вихованці тренера-викладача Галенчика А.В. У волейболі отримали перемогу вихованці Кравчук Оксани Василівни з с. Осівець.

Також проводилися змагання з легкої атлетики. Свою вправність демонстрували юнаки та дівчата у комплексі та естафеті у віковій категорії 2001-2002р.н., 2003-2004 р.н., 2005 – 2007 р.н.

Всі учасники новорічних стартів отримали солодкі новорічні подарунки. Чемпіони та призери відзначені грамотами.

Особливу подяку адміністрація ДЮСШ висловлює приватному підприємцю Новаківському Р.В., який придбав подарунки для чемпіонів змагань з футзалу.