На виконання рішення виконкому Брусилівської селищної ради №204 від 06.09.2017 року «Про оголошення Днів жалоби на території населених пунктів Брусилівської селищної ради» встановлено 4 жовтня Днем скорботи за  загиблими мешканцями Брусилівської селищної ради, які загинули під час проведення антитерористичної операції, захисту суверенітету та територіальної цілісності України.

Мітинг  з нагоди Дня скорботи  був проведений в Брусилові біля пам’ятника синам і дочкам, які загинули за незалежність, гідність та цілісність України. Покладалися в цей день квіти до пам’ятника в Брусилові та на могилах загиблих в АТО наших земляків- Юрія Жабенка в Брусилові,  Даніїла Кірілова в Долинівці, Олександра Стельмаха в Хомутці  і  проводились поминальні панахиди. Перед учасниками мітингу виступили перший заступник голови Брусилівської  районної державної адміністрації Ненюк О.О., голова Брусилівської районної ради  Рафальська Н.А., голова Брусилівської  селищної ради Габенець В.В., голова Брусилівської районної організації ветеранів війни і праці Гаєвський М.І., учасник АТО Ненюк А.А.. Слова подяки та найкращі побажання висловили всі виступаючі учасникам АТО Брусилівщини за їхні мужність і героїзм, а присутнім на мітингу- подарували квіти.  Свої думки в ході мітингу висловили Харченко С.С. та голова районної організації воїнів-інтернаціоналістів Кучеренко В.В.. Панахиду проводили  священики церков Української православної церкви Київського  Патріархату з Брусилова, Нових Озерян, Соловіївки та Високого.

Герої не вмирають і не вмруть,

Героїв пам'ятатимуть віками .

Їм славу віддаєм завжди

І голову схиляєм перед вами.

Страшенно важко, що настав той час,

Коли мою країну роздирають.
                     Та ми, Герої, не забудем вас,
                          Тому що в нас ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ…

Слава Україні!

Героям слава!