Обрано керівників Брусилівського селищного Будинку культури та Брусилівської центральної бібліотеки імені Г.М. Ткаченка

Дата: 21.08.2017 11:38

Відбулося друге засідання комісій з конкурсного добору на посади директора Брусилівського селищного Будинку культури та директора Брусилівської центральної бібліотеки імені Г.М. Ткаченка. Свою програму розвитку закладу на один і п’ять років презентувала кандидат на посаду директора Брусилівського СБК Ксенія Василівна Федишина. Вона була єдиним претендентом на цю посаду. Комісія одноголосно обрала її директором закладу. На посаду керівника Брусилівської центральної бібліотеки імені Г.М. Ткаченка претендували: Комарова Леся Анатоліївна, Макаренко Оксана Миколаївна, Королюк Таїсія Григорівна та Мельниченко Тетяна Іванівна. За результатами запропонованих програм конкурсна комісія одноголосно обрала Комарову Лесю Анатоліївну на вищеназвану посаду. Комісія доручила органу управління укласти контракти з переможцями конкурсу.

Директор  Брусилівського селищного Будинку культури

Федишина Ксенія Василівна