Незабутній відпочинок у Березовому гаї

Дата: 21.08.2017 10:20

Серед мальовничого лісу непомітно промайнули 21 день табірної зміни в оздоровчому дитячо-юнацькому закладі «Березовий гай». Під час відпочинку діти відвідали пам’ятку архітектури, католицький монастир XVII століття - Монастир Кармелітів Босих, парк культури та відпочинку ім. Шевченка у м.Бердичеві, басейн «Дельфін» у м.Козятин Вінницької області.

Керівництво табору організовувало для дітей різноманітні розваги, конкурси, вечірні дискотеки. Свій слід у таборі залишили і наші юні Брусилівчани:  Коваль Андрій із смт.Брусилів здобув звання «Містер табору «Березовий гай»», Гарбарчук Альона із с.Лазарівка перемогла у конкурсі «Кращі акторські здібності».

Діти Брусилівщини поверталися до дому сповнені чудовими емоціями, шаленим позитивом та драйвом, незабутніми враженнями.

Л.І.Мельник, начальник служби у справах дітей,сім'ї

та молоді селищної ради